معرفی سیستم

وبلاگ
مخاطبین من همیشه در دسترس!

مخاطبین من

ارتباطات امروزه نقش پررنگتری نسبت به گذشته در زندگی ما انسان ها ایفا می کند و با فراگیرتر شدن تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی هر روز نیاز به ارتباط در ما بیشتر حس می گردد. گوشی های تلفن همراه با هوشمند شدن در این بازی نقش اول را بر عهده گرفته اند. اگر شما یک نگاه به گوشی همراه خود بی اندازید خواهید دید که چه قدر وابسته به آن شده اید. جدا از این که این وابستگی چه قدر خوب یا بد است، نمی توان این وابستگی را منکر شد. دیگر هر یک از ما برای خود یک شماره منحصر به فرد داریم که به عنوان شماره تماس شناخته میشود. و هرکس به راحتی با این شماره می توانند با ما در ارتباط باشد. حال خوب به اطرافتان نگاه کنید! چند نفر را میشناسید و با آنها در ارتباط هستید؟ ارتباط های خانوادگی، ارتباطات کاری، ارتباطات دوستانه و یا هر نوع ارتباط دیگر؟ شماره تلفن چند نفر را به خاطر سپرده اید؟ در گذشته معمولا اکثر شماره تلفن ها را حفظ می کردیم. اما چرا امروزه اینگونه نیست؟ شاید دغدغه های مان بیشتر شده که دیگر فرصتی برای حفظ کردن شماره تلفن ها نداریم! و یا شاید با پیشرفت تکنولوژی تصمیم گرفته ایم تا به آن اعتماد کنیم و زحمت حفظ کردن شماره تلفن ها را به خود ندهیم! اما آیا واقعا تکنولوژی قابل اعتماد است؟ اگر تکنولوژی قابل اعتماد بود هرگز سیستم های پشتیبانگیری بوجود نمی آمد. در دنیای دیجیتال همیشه باید یک نسخه کپی از اطلاعات داشته باشیم. چون دنیای دیجیتال دنیایی کاملا سست بوده و هر آن ممکن است شالوده آن از هم فرو ریزد! شاید باور کردنی نباشد اما کم نیستند کسانی که فقط با ریختن استکان چای بر روی گوشی موبایل و یا لپ تاب خود تمامی اطلاعات خود را ازدست داده اند. به همین راحتی! شما هم با من هم عقیده خواهید بود که مهم ترین اطلاعات موجود در گوشی های همراه، لیست مخاطبین است. چرا که معمولا اکثر این شماره ها را به خاطر نداریم و اگر به هر دلیلی این شماره ها از دست بدهیم جمع آوری همه آنها برای ما مشکل خواهد بود. اینجاست که تهیه یک نسخه پشتیبان از لیست مخاطبین لازم بنظر میرسد. برای این منظور سامانه مخاطبین من به شما در پشتیبان گیری و بازیابی شماره های تلفن که در لیست مخاطبین ذخیره کرده اید کمک میکند.
برای اینکه بتوانید از این سامانه استفاده کنید باید ابتدا در سامانه ثبت نام کنید. ثبت نام بر اساس شماره موبایل می باشد. البته این به آن معنی نیست که اگر شما چند سیم کارت دارید مجبور هستید برای هر سیم کارت جداگانه ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام و ورود به سامانه در بخش گروه ها یک گروه پیش فرض با نام عمومی وجود دارد که شما می توانید با انتخاب گزینه ایجاد گروه جدید ، گروه های مختلف با نام های متفاوت ایجاد کنید. این گروه بندی به شما در مدیریت شماره ها کمک می کند.
در نهایت با مراجعه به بخش ابزار ها می توانید App مربوط به گوشی خود را دانلود کرده و بر روی گوشی نصب نمایید. از این پس کار اصلی بر عهده این App می باشد. زمانی که این برنامه را روی گوشی خود اجرا میکنید می توانید با شماره تلفن و رمز عبوری که هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید وارد نرم افزار شوید. دقت کنید که ارتباط اینترنت گوشی شما باید فعال باشد. در صفحه نرم افزار با 2 گزینه کار خواهید کرد. گزینه اول پشتیبان گیری و گزینه دوم بازگرداندن. با انتخاب کلید پشتیبانگیری نرم افزار لیست مخاطبین موجود در گوشی را با لیست مخاطبینی که قبلا پشتیبان گیری شده اند مقایسه کرده و اگر در لیست مخاطبین گوشی همراه، شماره هایی وجود داشته باشند که قبلا پشتیبانگیری نشده اند آنها را نمایش میدهد. در مرحله بعد با تایید انتخاب ها توسط علامت تیک دربالا سمت راست ، نام گروه هایی را که ایجاد کرده اید نمایش داده شده و با انتخاب و تایید آن شماره های جدید به لیست پشتیبان اضافه میگردد. در زمانی که بخواهید شماره ها را باز یابی کنید، بعد از ورود به App برنامه کافیست گزینه بازگرداندن را انتخاب کنید. با این کار نام گروه هایی که قبلا ایجاد کرده اید نمایش داده میشود که با انتخاب گروه تمام شماره های موجود در آن گروه به لیست مخاطبین شما اضافه خواهد شد.

4.40 (88.0%) 5 votes
1397/03/12
نظر شما در مورد این مطلب: robotchecker