معرفی سیستم

وبلاگ
مخاطبین من همیشه در دسترس!

همسان سازی لیست مخاطبین

دسترسی به لیست مخاطبین گوشی همراه در هر شرایطی مطلوب خواهد بود. فرض کنید صبح که از منزل خارج شده و به محیط کار رفته اید ناگهان متوجه می شوید گوشی همراه خود را در منزل جا گذاشته اید. و نیاز هست تا شما امروز چند تماس ضروری داشته باشید و چون شماره ها را در گوشی هوشمند خود ذخیره کرده اید این شماره ها را به حافظه خود نسپرده اید! یا شاید در طول روز نیاز باشد شماره جدیدی را به لیست مخاطبین خود اضافه کنید حال که به گوشی دسترسی ندارید چه کار میکنید؟ یا فرض کنید به دلایل مختلف مجبور شده اید علاوه بر گوشی همراهی که دارید یک گوشی دیگر با شماره ای متفاوت نیز خریداری کنید. آیا این مطلوب نیست که بتوانید تمام شماره های موجود در گوشی اول را به گوشی دوم انتقال دهید؟
دسترسی آسان و مدیریت لیست مخاطبین و شماره تلفن ها امری مطلوب برای همه ماست. اینجاست که App و سامانه مخاطبین من کارایی خود را به نمایش میگذارد. در صورتی که شما در سامانه عضو شده باشید و به کمک App مخاطبین من کپی از لیست شماره تلفن های خود تهیه کرده باشید. حتی اگر به گوشی خود دسترسی نداشته باشید به راحتی در محل کار می توانید با وارد شدن به سایت مخاطبین من به لیست مخاطبین دسترسی داشته باشید و حتی شماره ای جدید را به آن اضافه یا حذف کنید. بعد در یک فرصت شماره های جدید در سامانه را به کمک App مخاطبین من به گوشی خود اضافه کنید.
با این روش به راحتی می توانید با نصب App مربوطه در هر دو گوشی خود به راحتی در یک گوشی از لیست مخاطبین کپی گرفته و در گوشی دیگر این لیست را بازیابی کرد. با این روش به راحتی می توان لیست مخاطبین در بین چند گوشی همراه راه نیز همسان سازی نمود.

4.57 (91.4%) 7 votes
1397/03/13
نظر شما در مورد این مطلب: robotchecker